Dům, Pozemek

Penzion

Kumburský Újezd - Nová Paka

15 500 000 Kč

Dům se třemi apartmány a vlastním wellness – Nová Paka

3 prostorné apartmány k pronájmu, 2 celoročně pronajaté obchodní prostory, 1 malý skladovací prostor, velká oplocená zahrada, venkovní bazén, vlastní wellness s vnitřním bazénem, vířivkou a saunou, venkovní terasa, solární elektrárna, tepelné čerpadlo, vlastní uzavřené parkoviště.

V exkluzivním zastoupení jediného majitele Vám přinášíme ojedinělou investiční příležitost u Nové Paky s okamžitým výnosem bez nutnosti dalších investic. Díky zavedené klientele a vysoké oblíbenosti penzionu můžete začít ihned podnikat a vydělávat.

Vlastní solární elektrárna na střeše v kombinaci s tepelným čerpadlem, které zajišťuje ohřev teplé vody i vytápění celého objektu, umožňuje téměř nulové náklady na elektřinu. Energetická náročnost domu je A!

Objekt se skládá z původního, zcela zrekonstruovaného domu a nové přístavby. V přízemí původního domu jsou 2 obchodní prostory, které lze buď dále pronajímat, nebo snadno upravit na další apartmány. V patře se pak nachází největší apartmán se střešní terasou. Pokud byste třeba chtěli změnit svůj životní styl, můžete jej klidně využít pro sebe a spojit tak výnosné podnikání s vlastním bydlením.

V přízemí nové části domu najdete stylovou společenskou místnost s vlastním výčepním zařízením a kuchyní. Dále je zde privátní wellness s vnitřním bazénem, vířivkou, saunou s ochlazovacím bazénkem a vstupem na zimní zahradu. V patře jsou pak 2 zcela nové, prostorné apartmány, každý ještě s vlastní kuchyní a sociálním zařízením. V celém objektu je podlahové vytápění. Přesné dispozice naleznete ve fotogalerii.

Součástí objektu je i rozlehlá, oplocená zahrada s venkovním bazénem, terasou s grilem a posezením, ohništěm a zázemím pro děti. Je zde také vlastní studna, která slouží k zavlažování zahrady. Kromě několika parkovacích míst přímo na pozemku, je k dispozici ještě samostatná garáž a technická místnost.
Objekt je napojen na obecní vodovod a elektřinu, kanalizace ani plyn v obci nejsou zavedeny. Odvod splaškových vod je řešen vlastní čističkou.

Domluvte si svůj termín prohlídky co nejdříve na telefonu 602 880 000 nebo emailem: maklerka@kamilapavlistova.cz
Budu se na Vás těšit!

Detaily

Dispozice: Penzion
Obytná plocha: 580 m²
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: cihlová

Klíčové parametry

Lokalita

Nová Paka

Plocha

580 m²

Dispozice

Penzion

Ložnice

3

Koupelna

3

Zahrada

Ano

PENB

A

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti