Pozemek

729 m2

Na hvězdárně, Velká Chuchle

12 280 000 Kč

Krásný rovinatý pozemek s výhledem na Prahu – Velká Chuchle

Sníte už dlouho o tom, že pro svou rodinu postavíte nový domov v podobě rodinného domu s krásným výhledem na klidném místě, ale v dosahu města? Nebo v této turbulentní době hledáte investici se zaručeným zhodnocením? Pokud ano, určitě jste už zjistili, že nejtěžší bude onen první krok – najít ten pravý pozemek! Jeden bych tu pro vás ale právě teď měla.

Takže jestli chcete bydlet nad Prahou a přímo pod hvězdami, přijeďte se podívat na tenhle krásný pozemek ve Velké Chuchli s výhledem na Prahu. Prodává se s hotovým projektem na rodinný dům s bazénem a s vlastní hvězdárnou. Zároveň je velmi dobře dostupný jak MHD, tak z pražského okruhu, kdy se např. na letiště dostanete do 20 min. Pokud tedy často cestujete, je toto místo pro vás jako stvořené.

Pozemek o velikosti 729 m2 s volným výhledem do údolí Chuchelského háje a dále na panorama Prahy se nabízí s kompletním projektem na výstavbu jedinečného rodinného domu s 9 pokoji, 4 koupelnami, vinotékou, saunou a mimo jiné i vlastní observatoří a bude tak nabízet přes 370 m2 užitné plochy. A to ani nemluvím o bazénu, dílně a garáži pro 2 auta. Jedná se o poslední pozemek v této uliční řadě, který je určen k zastavění. Je tedy téměř jisté, že stávající poklidný ráz a soukromí vám tu vydrží po dlouhá léta.

Elektřina a voda jsou na hranici pozemku, odpadní vody lze vyřešit ČOV. K dispozici jsou již také všechna vyjádření a souhlasy potřebná k vydání ohlášky/stavebního povolení.

Jestli tedy chcete ještě letos začít stavět nebo jen bezpečně uložit své peníze, neváhejte a přijeďte se na pozemek podívat. Věřím, že toto krásné místo vás uchvátí stejně jako mne.

Detaily

Dispozice: 729 m2
Vlastnictví: osobní

Klíčové parametry

Lokalita

Velká Chuchle

Dispozice

729 m2

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...