Byt

3+1

Volutová 2516, Praha 5 - Stodůlky

19 500 Kč

Světlý byt 3+1 na Stodůlkách, 80 m²

První, co vás na tomto bytě zaujme, je bezpochyby prostor a světlo. Již po vstupu na vás čeká prostorná předsíň, kde se nebudete rozhodně mačkat, ani když vám přijde návštěva. A díky nadstandardně velkým oknům v obývacím pokoji sem proudí opravdu dostatek světla doslova po celý den. Je to jednoduše krásný byt pro život.

Byt s dispozicí 3+1 a lodžií u jedné z ložnic prošel rekonstrukcí a ještě to tu voní novotou. Na podlahách všech místností kromě koupelny a WC jsou koberce. Nabízí se bez vybavení, pouze na chodbě a v předsíni jsou velké vestavěné skříně. V kuchyni je sporák s plynovou varnou deskou, pečící trouba je elektrická. K dispozici může být i lednice a pračka.

V koupelně je vana, je zde i místo pro pračku. WC je samostatné. U jedné z ložnic je lodžie.

Jednou z největších předností tohoto bytu je však jeho poloha. Nejen, že ze 6. patra máte úžasný výhled do okolí, ale doslova na dohled máte metro B Hůrka. Do obchodu (Albert, Kaufland), školy, školky, k doktorovi či na úřady to máte také na dosah ruky a pokud máte rádi procházky nebo jezdíte na kole, za pár minut se dostanete do Centrálního parku nebo do Prokopského údolí.

Byt se těší na své nové nájemníky v podstatě ihned. Pokud jste tedy spolehliví a bezproblémoví nekuřáci, kteří hledají nový domov, kterého si budou vážit a dobře o něj pečovat, zavolejte nebo napište. Ráda Vám ho ukážu a povím vám detailní informace.

Detaily

Dispozice: 3+1
Obytná plocha: 80 m²
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: Panelová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 5 - Stodůlky

Plocha

80 m²

Dispozice

3+1

Ložnice

2

Koupelna

1

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti