Můj tým

To, že pracuji na volné noze, neznamená, že pracuji sama.

Aby moje služby byly stále na té nejvyšší úrovni,
potřebuji k tomu mnoho dalších kolegů – profesionálů ve svém oboru.
Tady bych vám je ráda představila, protože bez nich by to zkrátka nešlo.

A jsou opravdu skvělí!

Poznejte můj jedinečný tým

JUDr. Ilona Černochová

Právní servis

Právní servis a poradenství je základním kamenem úspěšné realitní transakce. Proto spolupracuji s tou nejlepší právničkou na trhu. Ilona se specializuje výhradně na nemovitostní právo a díky ní mají všichni moji klienti jistotu, že vše proběhne tak, jak má.

Tereza Stiebitzová

Dvorní designerka

Moje dvorní designérka, jejíž doménou je homestaging. Proto všechny mnou nabízené byty vypadají  tak krásně. Tereza je hrozně šikovná a díky její práci se výrazně zkracuje doba prodeje. Bez ní bych všechny nemovitosti zařídila ve svém oblíbeném stylu ala Provence.

Daniel Galba

Videomaker

Video prohlídka ke každé nemovitosti, kterou prodávám, je pro mne standardem. A neznám nikoho lepšího, než je Dan. Přesně ví, co, jak a kdy má natočit, vyzdvihnout, sestříhat. Díky němu vypadají všechny prodávané nemovitosti přesně tak, jak mají. A navíc se postará i o to, abych na videu vypadala přijatelně i já.

Ing. Rudolf Kostka

Finanční služby

Potřebujete zařídit komplet financování kupované nemovitosti nebo „jen“ pomoci s vyřízením úvěru? Ruda je ten pravý člověk, se kterým spolupracujeme již několik let a mohu ho svým klientům s čistým svědomím doporučit. Pokud on řekne, že vám financování koupě vaší vysněné nemovitosti zařídí, tak to tak prostě je.

Eliška Martynek

Webdesign a video

Eliška je neuvěřitelná. Web, který jsem nebyla schopná dát dohromady za několik let mi připravila jen po pár schůzkách a s minimem informací za měsíc! A navíc takhle krásný! Taky dělá skvělá videa, ve kterých mi koriguje moje někdy šílené nápady na záběry, stříhá mi je na YouTube i na ostatní sítě a
ještě z nich umí udělat skvělé podcasty, takže do budoucna s ní mám o zábavu postaráno :-). A doufám, že vy taky.

Petr Vurma

Fotograf

Petr je můj dvorní fotograf, který dokáže dokonale zachytit atmosféru každé nemovitosti. Dobrá fotografie prodává a Petr dobré fotografie zkrátka umí. Je také tím, kdo připravuje vizualizace interiérů – půdorysy a jeho doménou je i 3D scanner Matterport, díky kterému si můžete nemovitosti „projít“ z pohodlí Vašeho domova.