Byt

3+1

Bedřichovská 1961

7 250 000 Kč

Byt 3+1 v blízkosti metra Ládví, Praha 8 – Libeň

Myslíte si, že vás u běžného 3+1 v panelovém domě už nemůže nic překvapit? Tak u bytu, který vám tady chci představit, to rozhodně neplatí. Když jsem v něm byla poprvé, byla už tma, ale i přesto mě výhled ze všech jeho oken v 8. patře naprosto uchvátil. Vidíte z něj totiž celou Prahu jako na dlani. A co teprve ve dne! Představte si, že třeba při odpolední kávě nebo během vaření můžete pozorovat pražské střechy a téměř donekonečna objevovat v této scenérii něco nového.

Další obrovskou výhodou tohoto bytu je velká zasklená lodžie, na které můžete relaxovat nebo sem třeba uložit kola a jiné sportovní vybavení. Je situována na západ a vejít na ni můžete buď z dětského pokoje nebo z ložnice. A i když máte věcí k uschování opravdu hodně, není to vůbec problém, protože úložného prostoru je v tomto bytě opravdu víc než dost – vestavěné skříně v celé chodbě i v ložnici, obrovská komora přímo v bytě a navíc i komora v uzavřené chodbě před bytem.

V kuchyni, která byla původně oddělená od obývacího pokoje dveřmi, je veliké okno, které ji krásně prosvětluje. Je zde plynová varná deska a elektrická pečicí trouba a digestoř.

Dům jako takový je ve velmi dobré kondici, je zateplený, má vyměněná všechna okna, opravenou střechu i interiéry, k dispozici jsou společné prostory jako sušárna či kolárna. Příjmy do SVJ zvyšuje pronajatý nebytový prostor v přízemí domu a také pronájem antén na střeše.

A třešničkou tohoto bytu je lokalita. Všechno tu totiž máte na dosah ruky – školu, školku, hřiště, metro C Ládví, tramvaje, obchody, restaurace, parky, zeleň, úřady, doktory i poštu. A já pevně věřím tomu, že v tomto bytě prožijete minimálně stejně dlouhé a šťastné roky, jako jeho současní majitelé.

Přijďte se na něj sami podívat. Budu se na vás těšit. Vaše Kamila.

Doplňující informace:
– v bytě je zděné bytové jádro
– topení: ústřední, dálkové
– v domě je výtah
– podlahy: plovoucí, laminátové
– okna: plastová, s vnitřními žaluziemi

Rozměry jednotlivých místností (měřeno technologií matterport):
Obývací pokoj – 19,98 m2
Kuchyň – 5,52 m2
Pokoj – 13,52 m2
Pokoj – 13,31 m2
Koupelna – 3,08 m2
WC – 0,81 m2
Komora 1 – 5,97 m2
Komora 2 – 3,06 m2
Předsíň – 3 m2
Lodžie – 6,34 m2

Detaily

Dispozice: 3+1
Obytná plocha: 74 m²
Balkón: 6 m²
Podlaží: 8
Počet podlaží: 12
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: Panelová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 8 - Libeň

Plocha

74 m²

Dispozice

3+1

Ložnice

2

Koupelna

1

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti