Byt

2+1

Káranská 345/24

4 699 000 Kč

Byt 2+1 v Malešicích

Hledáte perfektně dispozičně řešený byt, který si můžete přizpůsobit přesně svým přáním a snům? Přijďte se podívat do Malešic na byt 2+1 ve 3. patře s výtahem ve velmi klidné ulici jen pár kroků od nádherného Malešického parku.

Již současná dispozice bytu je velmi dobře vymyšlená a několika menšími úpravami ji lze ještě zdokonalit tak, aby obytné pokoje nebyly průchozí. Byt je určen k opravdu celkové rekonstrukci, proto jsou mezi fotografiemi vložené také vizualizace možného stavu jednotlivých místností po rekonstrukci, abyste si lépe dokázali představit, jak krásný domov si zde můžete vybudovat.

V galerii najdete také půdorys bytu s přibližnými rozměry (měřeno pomocí laseru). V bytě jsou pouze vyměněna okna za plastová, jako ostatně v celém domě. Na podlaze v obývacím pokoji a ložnici jsou parkety, v ostatních místnostech je lino. V rámci rekonstrukce stoupaček v celém domě bylo také vyměněno WC.

Dům se 3 vchody je ve vlastnictví bytového družstva. V posledních letech prošel dílčími rekonstrukcemi – nová okna, páteřní rozvody, zateplení a nová fasáda, výměna výtahů. V plánu je oprava sklepních kójí – jejich výměna za drátěný systém. V současné chvíli probíhá rekonstrukce interiéru všech vchodů – nové podlahy, obložení stěn, výmalba apod. Tato rekonstrukce by měla být ukončena v průběhu jarních měsíců.

Bytové družstvo není zatíženo žádným úvěrem, veškeré opravy a rekonstrukce financuje z naspořených peněz. Nabízený byt je ve vlastnictví přímo bytového družstva s nulovou anuitou.

Malešice jsou oblíbenou částí Prahy 10 zejména pro svůj klid, skvělou občanskou vybavenost a nádherně zrevitalizovaný Malešický park. V pěší vzdálenosti je Lidl či Billa, malešická poliklinika či hned naproti domu lékařské ordinace v Troillově ulici. Základní škola je 3 min. pěšky, stejně tak restaurace, kavárny či pošta. Nedaleko – u metra Želivského – nyní vzniká nový projekt Hagibor s množstvím občanského zázemí, parkových úprav a kanceláří, který tuto lokalitu ještě více zatraktivní. Dostupnost do centra Prahy je zcela bezkonkurenční – autobusem na metro Želivského to trvá 5 minut a metrem jste v centru do 8 minut.

Detaily

Dispozice: 2+1
Obytná plocha: 57 m²
Podlaží: 4
Počet podlaží: 7
Vlastnictví: družstevní
Konstrukce: Panelová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 10 - Malešice

Plocha

57 m²

Dispozice

2+1

Ložnice

1

Koupelna

1

PENB

C

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti