Byt

3+1

Černého 427/6

6 395 000 Kč

Pěkný byt 3+1 s lodžií a sklepem v Praze 8

Chcete bydlet v dosahu metra, v prakticky řešeném bytě 3+1 s lodžií? V bytě, do kterého si stačí nastěhovat osobní věci a můžete rovnou bydlet? Nebo si ho s minimálními náklady můžete přizpůsobit svým potřebám a vkusu?

Pojďte se se mnou podívat na byt 3+1 v lokalitě se skvělou dopravní dostupností – ke stanici metra Ládví je to pouhých 10 minut jízdy MHD nebo cca. 20 minut pěší chůzí.

Byt se nachází v revitalizovaném panelovém domě s celkem 12 patry a dvěma výtahy. Disponuje rozlohou 70 m2 (včetně lodžie a bez sklepa) a najdete tu obývací pokoj, samostatnou kuchyň, ložnici, dětský pokoj, koupelnu, samostatné WC, předsíň a lodžii, na kterou je přístup přímo z kuchyně. K bytu náleží také sklepní kóje v suterénu domu. Plánek dispozice bytu naleznete ve fotogalerii.

Byt je velmi hezky udržovaný. V uplynulých letech zde proběhla rekonstrukce a původní umakartové jádro bylo nahrazeno jádrem zděným. V koupelně vznikl hezký prostor pro vanu i pro sprchový kout.

Rozměry jednotlivých částí bytu:
Obývací pokoj: 17,85 m2
Kuchyň: 11,56 m2
Ložnice: 12,48 m2
Dětský pokoj: 8,74 m2
Předsíň: 8,89 m2
Koupelna: 4,31 m2
WC: 1,07 m2
Lodžie: 3,74 m2

Dům, ve kterém se byt nachází je rovněž velmi hezky udržovaný a dobře zde funguje SVJ, které není zatíženo žádným úvěrem. Dům také v nedávné době prošel revitalizací. Došlo k jeho zateplení, byla vyměněna okna, vchodové dveře a výtahy. Sklepy prošly také renovací, jsou dobře zabezpečené s kamerovým systémem. Do suterénu ke sklepům se dostanete výtahem pouze za použití čipu.

Fond oprav činí 1.037,- Kč, aktuální zálohové platby za teplo a spotřebu vody jsou nastaveny na 1.800,- Kč (pro 1 osobu). Záloha na elektřinu je nyní 650,- Kč, záloha na plyn je 400,- Kč.

Okolní zástavbu tvoří další panelové domy, avšak jsou od sebe dostatečně vzdálené a hojně obklopené zelení. Je zde dostatek volného prostranství, vzrostlé stromy, trávníky a dětská hřiště s posezením.

Střížkov je lokalitou se skvělou občanskou vybaveností a dopravní dostupností. V blízkosti domu najdete několik základních i mateřských škol, obchody s potravinami (Kaufland), lékárnu, restaurace, dětská hřiště i sportovní areál, lékařskou péči a další služby. Za pár minut se pěšky dostanete na autobusovou nebo tramvajovou zastávku.

Co na takový byt říkáte? Pokud se vám líbí a něco takového právě hledáte, přijďte se na něj osobně podívat. Budu se na vás těšit, Vaše Kamila

Detaily

Dispozice: 3+1
Obytná plocha: 70 m²
Balkón: 3.74 m²
Podlaží: 6
Počet podlaží: 13
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: Panelová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 8 - Střížkov

Plocha

70 m²

Dispozice

3+1

Ložnice

2

Koupelna

1

PENB

C

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti