Byt

4+kk

Netlucká 633/43

12 999 999 Kč

Mezonetový byt 4+kk v Praze 10 – Dubči

Dubeč, to je krásné místo k bydlení. V klidu, v přírodě, přesto se všemi výhodami velkoměsta na dosah ruky. Nevěříte? Pojďte se sem podívat! Je tu totiž nádherně a kdo V Dubči jednou zakotví, už nechce jinam.

Nádherný byt, který se nyní může stát právě vaším domovem nabízí pohodlné bydlení ve dvou podlažích. Nachází se ve 3. a 4. podlaží velice hezky udržovaného bytového domu v klidné části Dubče.
Na celkem 126 m2 na vás bude čekat velkorysý obytný prostor propojený s kuchyňským koutem, 3 samostatné pokoje, dvě koupelny (jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem) a WC, prostorná komora a předsíň. Bezesporu velkým benefitem jsou také 2 balkóny, které obytný prostor pocitově ještě zvětšují. V podkrovním podlaží, kam vedou schody z obývacího pokoje, jsou na podestu velmi šikovně vetknuta 2 pracovní místa a tvoří tak další praktický prostor.

K bytu patří také garážové stání ve společném prostoru podzemní garáže a sklepní kóje v suterénu domu.

Co je ale u tohoto bytu opravdovou přidanou hodnotou je zázemí, které celý komplex 4 bytových domů poskytuje. Můžete zde využívat soukromou tělocvičnu, kde probíhají nejrůznější skupinová cvičení a lekce nebo dětskou hernu, která je hojně využívána například ke konání narozeninových oslav. Využívat můžete také místnost s pingpongovým stolem, trampolíny nebo příjemný venkovní prostor s hřišťátkem a ohništěm.

Tohle je zkrátka bydlení v bytě s benefity rodinného domu.

Rozměry jednotlivých místností (dle Prohlášení vlastníka):
Obývací pokoj s kuchyňským koutem – 41,8 m2
Pokoj 1 – 20,5 m2
Pokoj 2 – 15,5 m2
Pokoj 3 – 14,2 m2
Koupelna samostatná – 4,5 m2
WC samostatné – 1,3 m2
Koupelna s WC – 3,2 m2
Předsíň – 11,9 m2
Komora – 2,7 m2
Schodiště – 7,6 m2
Balkon 1 – 5,6 m2
Balkon 2 – 5,1 m2
Sklep – 2,9 m2

Lokalita:
Tady v Dubči najdete opravdu všechno, na co si vzpomenete – školku, školu, poštu, dětská hřiště, fotbalové hřiště, tenisové kurty, Sokol, parky, obchody i skvělé restaurace. Především ale spoustu přírody, do které se můžete vydat pěšky nebo využít některou z cyklostezek a projíždět si okolí na kole. Při procházkách se můžete zastavit třeba u 2. největšího rybníka v Praze a dát si tu něco dobrého v Bistru Podlesák.
V centru Prahy jste odtud do 30 minut buď autem, autobusem a nebo je to kousek i na vlak.
V Dubči hezky funguje i komunitní život, pořádá se tu plno kulturních i sportovních akcí, fungují tu oblíbené dětské kroužky.
Dubeč je zkrátka Dubeč! Ale to si musíte sami zažít! Zavolejte mi nebo napište a já vám tenhle bezpochyby dokonalý byt a krásnou Dubeč ráda ukážu!

Detaily

Dispozice: 4+kk
Obytná plocha: 126 m²
Balkón: 5.1 m²
Terasa: 5.6 m²
Sklep: 1.9 m²
Podlaží: 3
Počet podlaží: 2
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: cihlová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 10 - Dubeč

Plocha

126 m²

Dispozice

4+kk

Ložnice

3

Koupelna

2

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti