Dům

3+1 s půdou k vestavbě

Horní 1

3 299 999 Kč

Prostorný rodinný dům k rekonstrukci – Brod u Příbramě

Sníte o svém vlastním domě se zahradou na okraji většího města? Chcete ho mít přesně podle svých představ? Láká vás vdechnout nový život staršímu stavení a zachovat tak plně jeho ducha? Chcete bydlet na malebné návsi s výhledem na kapličku a přímo naproti zastávce autobusu? V tom případě mám jednoduché řešení – podívejte se na tento rozlehlý dům, který skýtá mnoho možností k rekonstrukci v příbramské městské části Brod.

Celý pozemek má 843 m2, tedy včetně domu s přilehlou garáží. Užitná plocha všech místností vč. garáže v přízemí má dle měření digitální technologií Matterport cca 155 m2. Stejně tolik má tedy i podlahová plocha v podkroví vč. nevyužitých půdních prostor. Dům je to tedy opravdu dostatečně velký pro velkou rodinu nebo případně pro podnikání. Ano, potřebuje určitě mnoho oprav, případně i změn dispozičního řešení, ale jeho základ a střecha jsou v pořádku a na tom se dá dobře “stavět”. V dnešní době vás určitě zajímá, jak je řešeno vytápění – tahle informace vás určitě potěší. K dispozici je relativně nový, zcela funkční kotel na uhlí s automatickým zásobníkem a přikládáním, který je napojen na rozvody topení v celém domě. V některých místnostech jsou vyměněny i radiátory za deskové.
Dům je napojen na obecní vodovod i kanalizaci.

Částečnou rekonstrukcí proběhla i koupelna v přízemí. Částečně je dům i podsklepen. Co je ale zajímavější, je jistě ohromný půdní prostor, který si přímo říká o vestavbu dalších obytných místností.

Svou velikostí vás určitě zaujme i garáž, kam se vejdou minimálně 2 auta a ještě zbyde spousta prostoru třeba na dílnu.

K zadní části domu přiléhají přístavky, ve kterých se dříve chovaly např. slepice nebo se do nich ukládalo zahradní náčiní. Takových úložných prostor není u domu totiž nikdy dost.

Veškerá občanská vybavenost je v Příbrami, kam se dostanete za pár minut autem nebo i autobusem téměř přímo od vašich vrátek.

Zajímá vás víc a chcete se na dům přijet podívat osobně? Stačí mi napsat nebo zavolat a společně určitě vymyslíme nějaký vhodný termín. Dům v Brodě je v současné době prázdný a moc by stál o nové majitele, kteří poznají jeho potenciál a upraví si jej k obrazu svému. Podívat se na něj můžete i zde: dumupribrami.cz

Rozměry jednotlivých místností (měřeno technologií Matterport):

PŘÍZEMÍ
Obývací pokoj: 26,36 m2
Kuchyň: 14,77 m2
Ložnice: 20,77 m2
Koupelna: 5,32 m2
WC: 1,53 m2
Spíž: 1,75 m2
Chodba: 6,28 m2
Vstupní veranda: 9,26 m2
Schodiště: 4,74 m2
Garáž: 38,74 m2
Dílna: 25,73 m2

PATRO – půda
Místnost 1: 54,72 m2
Místnost 2: 68,75 m2
Místnost 3: 9,37 m2
Místnost 4: 12,03 m2
Místnost 5: 6,71 m2
Balkon: 7,79 m2
Schodiště: 2,86 m2

Detaily

Dispozice: 3+1 s půdou k vestavbě
Obytná plocha: 104 m²
Plocha zahrady: 688 m²
Počet podlaží: 2
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: cihlová

Klíčové parametry

Lokalita

Brod u Příbramě

Plocha

104 m²

Dispozice

3+1 s půdou k vestavbě

Ložnice

1

Koupelna

1

Zahrada

Ano

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti