Byt

4+kk

Hornoměcholupská 860/118a

11 950 000 Kč

Krásný a moderní byt 4+kk v Horních Měcholupech

Tentokrát mám pro vás opravdovou lahůdku. Jestli hledáte velký byt pro rodinu bez jakýchkoliv kompromisů, tento nádherný a do posledního detailu vyladěný byt v Horních Měcholupech je přesně to pravé. Původní majitelé si jej ještě ve fázi projektu upravili dle vlastních představ a podařilo se jim tak vytvořit prostor, který je nejen krásný a moderní, ale také praktický.

Byt se nachází v 5. patře novostavby s výtahem a disponuje podlahovou plochou 90,6 m2. Najdete zde obývací pokoj s kuchyňským koutem, 3 samostatné ložnice, koupelnu s WC, vanou i sprchovým koutem, další samostatné WC, komoru, prostornou chodbu s vestavěnými skříněmi a 2 balkony. Při zařízení bytu jeho majitelé dbali na dostatek úložného prostoru – většina nábytku je navržena na míru a skutečně promyšlena tak, aby bylo využito každé místo. Při zařízení bytu se však nezapomnělo ani na design a veškerý vestavěný nábytek je velmi vkusný a kvalitní.

Například kuchyňská linka je velice promyšlená, s množstvím úložného prostoru vč. vinotéky a přesto velmi decentní tak, aby doplňovala celý obytný prostor. Vévodí jí široká pracovní deska z jednoho kusu umělého kamene, nad kterou je moderní polohovatelná kruhová digestoř na dálkové ovládání. V celém bytě je jednolitá dřevěná podlaha (kromě zádveří, koupelny, WC a kuchyňského koutu) bez přechodových lišt nebo prahů, což opticky ještě zvětšuje prostor. Byt je prosvětlený a působí vzdušným dojmem.

Jedním z dalších benefitů tohoto bytu jsou 2 balkony, orientované na dvě různé strany. Z jednoho balkonu je krásný výhled na Prahu a na dokonale upravené golfové hřiště v Hostivaři.

K bytu náleží 2 parkovací stání ve druhém podzemním podlaží domu a také prostorný sklep.

Dům, ve kterém se byt nachází je novostavbou, která byla dokončena před 2 roky. Byl navržen jako nízkoenergetická budova s moderním technologickým vybavením. Díky tomu jsou zde skutečně nízké náklady na bydlení. Vzhledem ke svému stáří je dům v perfektním stavu. Je zde výtah a vlastní plynová kotelna.

Co se týče lokality, tak tady najdete skutečně vše potřebné – mateřské i základní školy (základní škola Křimická s hřištěm pro veřejnost je hned vedle domu), obchody, restaurace (například vyhlášený pivovar Hostivar 1 a 2), lékařskou péči i další služby nebo sportovní vyžití.

Horní M+cholupy jsou místem se skvělou dopravní dostupností kamkoliv po Praze. Nedaleko je vlakové nádraží, odkud se pohodlně dostanete za cca 17 minut na Hlavní nádraží. Autobusové linky vás naopak za několik minut přiblíží ke stanicím metra Háje nebo Skalka.

Byt se prodává částečně zařízený. Zůstane veškerý vestavěný nábytek, ostatní nábytek je na domluvě.

Rozměry jednotlivých částí bytu:
Obývací pokoj s kuchyňským koutem: 20,5 m2
Ložnice 1: 12,5 m2
Ložnice 2: 11,5 m2
Ložnice 3: 8,5 m2
Koupelna s WC: 6 m2
WC: 1,6 m2
Chodba: 10 m2
Komora: 3 m2
Zádveří: 4 m2

Orientační náklady na provoz bytu:
Elektřina: 1.113 Kč
Vodné, stočné: 490 Kč
Teplá voda: 989 Kč
Teplo: 1.111 Kč
Fond oprav: 906 Kč

Domluvte si prohlídku tohoto krásného bytu co nejdříve, myslím, že v nabídce dlouho nebude. Vaše Kamila.

Detaily

Dispozice: 4+kk
Obytná plocha: 90 m²
Podlaží: 5
Počet podlaží: 7
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: cihlová

Dokumenty

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 10 - Horní Měcholupy

Plocha

90 m²

Dispozice

4+kk

Ložnice

3

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti