Byt

3+1

Nebovidská 462, Praha 1

30 000 Kč

Nádherný byt 3+1 v centru Prahy – přímo u Kampy

Toužili jste vždy po bydlení v samém centru Prahy, ale přesto v naprostém klidu a tichu? Chcete snídat na rozkvetlém dvorku hned pod okny své kuchyně? Nebo chcete chodit běhat na Kampu a večer se procházet v tajemných uličkách Malé Strany? Tak přesně pro vás tu mám tuto snovou nabídku bytu k pronájmu.

Nádherně do detailu zrekonstruovaný byt 3+1 s komorou vedle bytu, v přízemí domu v Nebovidské ulici na Kampě pod Petřínem čeká na své nové nájemníky.

Tento byt na vás dýchne historií, ale i modernou, krásně propracovanými detaily a neuvěřitelným geniem loci. Neuvěřitelně útulný dvorek, kam vedou okna z kuchyně láká k posezení po celý rok a ticho a klid, které zde vládnou, jsou na centrum Prahy až magické.

K dispozici vám bude ústřední obývací pokoj, ze kterého se vchází do obou menších pokojů – ložnic. Na podlahách jsou nádherné dřevěné podlahy, původní interiérové dveře, špaletová okna a klenuté stropy celý prostor nádherně dokreslují.

Kuchyní s oknem do dvora se dostanete do luxusní koupelny s opravdu velkorysým sprchovým walk-in koutem. Samostatné wc je na druhé straně od vstupních dveří a je zde i umístěn plynový kotel, který zajišťuje vytápění bytu i ohřev teplé vody.

V bytě je zaveden systém rekuperace, aby zde byla zajištěna permanentní cirkulace vzduchu. Vchodové dveře jsou dvoje, z nichž jedny jsou bezpečnostní. Těsně vedle bytu s vlastním vchodem ze dvora je umístěna malá úložná místnost – komora, např. na kolo, golfový bag apod.

Celý dům je velice klidný a tichý, proto i pro tento byt hledáme vhodné, klidné a pořádkumilovné nájemníky. Pokud jste se podobně jako já do tohoto bytu zamilovali na první pohled, napište mi něco o sobě a já vám ho poté ráda ukážu.

Detaily

Dispozice: 3+1
Obytná plocha: 60 m²
Podlaží: 1
Počet podlaží: 4
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: cihlová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 1

Plocha

60 m²

Dispozice

3+1

Koupelna

1

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti