Nebytový prostor

prostor k podnikání

Na Domovině 651/1

2 750 000 Kč

Nebytový prostor 45,13 m2 v Libuši

Tento nebytový prostor disponuje rozlohou 45,13 m2 a nachází se v 1. nadzemním podlaží sedmipatrového panelového domu. Vzhledem k dobré dopravní dostupnosti je ideálním místem pro vybudování jakékoliv provozovny – kancelář, dílna, obchod, sklad, ateliér nebo studio.

Do nebytového prostoru vede vlastní vchod s novými bezpečnostními dveřmi. Další zabezpečovacím prvkem jsou mříže na oknech, protože se místnost nachází v přízemí domu, na úrovni chodníku.

Naproti tomuto nebytovému prostoru je další provozovna, kde je v současné době provozována Večerka – obchod s potravinami.

Nebytový prostor má své vlastní WC, které se nachází ve společných prostorách v přízemí domu. Voda je zavedena pouze do místnosti s WC. Objekt je napojen na elektřinu, je zde zavedena i zásuvka 380V. Vytápění zajišťuje ústřední topení.

Interiér je nově vymalovaný. V současnosti je zde “otevřený strop”, který je možné, v případě potřeby, jednoduše zavřít například sádrokartonovými deskami.

V minulosti tento nebytový prostor sloužil jako knihařská dílna, servis nápojových automatů nebo jako grafické studio.

Orientační náklady na provoz objektu:
elektřina:
další platby: 1.849 Kč/měsíc (teplo, teplá voda, studená voda, společná elektřina, odpad, úklid, údržba zeleně, výtah, atd.)

Lokalita:
Praha 4 – Libuš je oblíbenou částí Prahy se skvělou dostupností do centra města. Na nejbližší autobusovou zastávku se dostanete za cca 3 minuty pěší chůzí.
Naleznete tu kompletní občanskou vybavenost – obchody s potravinami, restaurace, základní i mateřské školy, lékařskou péči, fitness centra i další služby. Vzhledem k tomu, že se nebytový prostor nachází v hustě obydlené oblasti, je ideálním pro vybudování jakékoliv provozovny poskytující služby.

Myslíte, že tohle by mohlo být to pravé místo pro Vaše podnikání? Tak mi zavolejte a půjdeme se sem spolu podívat!

Detaily

Dispozice: prostor k podnikání
Obytná plocha: 45.13 m²
Podlaží: přízemí
Počet podlaží: 6
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: Panelová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 4 - Libuš

Plocha

45.13 m²

Dispozice

prostor k podnikání

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti