Byt

1+kk

Modenská 663/3

4 425 000 Kč

Pěkný byt 1+kk s balkonem v Horních Měcholupech

Útulný byt 1+kk s velkým balkónem, komorou v bytě a sklepem v super lokalitě-17 min do centra vlakem!

Chcete mít v Praze svůj vlastní kousek domova jen pro sebe? Nebo hledáte bydlení pro děti, které jdou do Prahy studovat na vysokou? Potřebujete něco malého jen na občasné přespání po náročném pracovním dni nebo po návštěvě pražského divadla? Nebo hledáte menší byt pro svou maminku či tatínka, aby to měli blízko na nákupy i do přírody?

Tak přesně pro vás tu mám tento byt, který se na všechny tyto situace dokonale hodí. A protože se jedná o byt v 10 let “novém” domě, můžete se rovnou nastěhovat a nemusíte vůbec nic řešit.

Byt 1+kk v Javorové čtvrti v Horních Měcholupech, ve 4. nadzemním podlaží z 5, vás překvapí mnoha výhodami. I když se jedná o jednopokojový byt, patří k němu opravdu velký balkón (necelých 6 m2) orientovaný na východ, takže si na něm můžete vychutnávat kávu v ranním příjemném slunci, ale odpoledne se už do bytu palčivé paprsky nedostanou.

V obytné místnosti je i malá, ale prakticky vybavená a elegantní kuchyňská linka s vestavěnou sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou a malou integrovanou ledničkou. Vše je vkusně zabudováno do linky tak, aby nic nerušilo pohodu v obytné místnosti. Tu můžete díky jejímu čtvercovému půdorysu a 25 metrům čtverečním využít opravdu maximálně a velmi variabilně.

Další příjemné překvapení na vás čeká v opravdu velkorysé koupelně, která má přes 5,5 metru. Je sice spojena s toaletou, ale zato je v ní i vana, což u takovýchto malých bytů nebývá samozřejmostí. A naproti přes vstupní chodbu najdete velmi praktickou komoru, nebo šatnu chcete-li, která vám umožní nezatěžovat hlavní obytný prostor mnoha skříněmi. Je v ní už připraven regálový systém, stačí si jen nastěhovat věci.

Ale s výhodami tohoto bytu ještě nekončíme. Na stejném patře jako byt, pouze za rohem, přímo naproti výtahu je “sklep”. Tedy další skvělý úložný prostor nabízející 3,5 m2 místa na cokoliv, co nechcete mít přímo v bytě.

A v neposlední řadě je tu výhoda lokality, která je naprosto skvělá. Jste součástí nové části Horních Měcholup, odkud to máte blízko do přírody, ale na druhou stranu i na nákupy, neboť přímo v sousedství domu je nákupní centrum Retail park Horní Měcholupy, kde najdete Kaufland, Bageterii Boulevard, Jysk a další obchody. Ostatní služby najdete nedaleko přes hlavní silnici v původní zástavbě sídliště. A jako třešnička na dortu je nedaleká zastávka vlaku, který vás za 17 minut doveze na Hlavní nádraží v centru Prahy. Nebo můžete dojet autobusem na metro Skalka nebo Háje.

Orientační náklady na bydlení v tomto bytě:
Fond oprav: 516 Kč/měsíc
Zálohy na služby: 2.315 Kč/měsíc
Elektřina: 1.600 Kč/měsíc
CELKEM: 4.431 Kč/měsíc

Domluvte si tedy se mnou rovnou prohlídku, ať se o všech výhodách vašeho nového bytu přesvědčíte na vlastní oči. Těším se na vás. Vaše Kamila.

Detaily

Dispozice: 1+kk
Obytná plocha: 41.3 m²
Balkón: 6 m²
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: cihlová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 10 - Horní Měcholupy

Plocha

41.3 m²

Dispozice

1+kk

Ložnice

1

Koupelna

1

PENB

C

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti