Byt

3+1

V Olšinách, Strašnice

9 250 000 Kč

PRODÁNO! Světlý a prostorný byt 3+1 v pražských Strašnicích, s balkónem, sklepem a spíží

Víte po čem je na dnešním pražském trhu s byty největší poptávka? Je to byt 3+1 s balkonem, v cihlovém domě, blízko metra. A přesně takový byt vám tady mohu nabídnout.

První věcí, která vás jistě upoutá hned po vstupu do tohoto bytu, je světlo. Bude vás tu provázet doslova na každém kroku. Z původní dispozice 3+1 vznikl vybouráním příčky velmi vzdušný a velkorysý prostor, který je ale stále velmi variabilní a umožňuje zachovat stávající rozložení nebo jej přetvořit na míru vašemu životnímu stylu.

Nyní je obývací pokoj s kuchyní orientován na sever do ulice V Olšinách a dvě ložnice na jih do vnitrobloku. Právě mezi kuchyní a obývacím prostorem byla vybourána část dělicí příčky a vznikl tak opravdu krásný obytný prostor. Kuchyně je velmi prostorná, je u ní prostor pro umístění jídelny. A navíc je tu za posuvnými dveřmi skryt úložný prostor.

Na druhou stranu bytu jsou orientovány dvě ložnice. U té větší je i prostorný balkon.
A jestli nemáte rádi stísněný prostor malých předsíní po vstupu do bytu, tady můžete být úplně v klidu. Vstupní chodba je opravdu obrovská s vestavěnými úložnými skříňkami.
Je tu také samostatná komora nebo spíž, podle toho, co budete potřebovat. U takto velkého bytu je samozřejmostí prostorná koupelna se sprchovým koutem a samostatná toaleta. Pokud by vám i tak chyběl úložný prostor, patří k bytu dále i sklep v suterénu.

V koupelně je umístěn plynový kotel, který ohřívá teplou vodu. Byt je vytápěn centrálně z vlastní plynové kotelny v suterénu domu.
V domě jsou kabelové rozvody Vodafone a O2, STA není.

Na podlahách obytných místností jsou dřevěné parkety. A okna v celém bytě i domě jsou plastová.

Dům prošel rekonstrukcí interiéru, byly zde vyměněny rozvody odpadů, opravovala se částečně střecha i výtah. Rekonstrukcí prošly i rozvody elektřiny ve společných částech domu. Dům je velmi dobře spravován, v současnosti nemá SVJ žádný úvěr, všechny opravy se hradí z úspor SVJ. Součástí prodeje je i podíl na nebytové jednotce v suterénu domu, která je dlouhodobě pronajata a plyne z ní příjem do SVJ. Platba do fondu oprav je 3 248,- Kč měsíčně. V budoucnu se plánuje oprava rozvodů vody a kompletní střechy. V domě je 12 bytových jednotek.

Do bytu se pohodlně dostanete výtahem.

A okolí? To je jednoduše perfektní. Strašnice jsou už dlouho velmi oblíbenou a vyhledávanou lokalitou pro bydlení. Metro Strašnická je v docházkové vzdálenosti, tramvaj staví téměř před domem, do obchodu to máte pouze přes ulici a jedinečný park Gutovka je přes 2 bloky hned vedle metra. Můžete tam jezdit na bruslích a to v létě i v zimě, hrát minigolf nebo se jen tak kochat. A to není zdaleka vše, samozřejmostí jsou školy, školky, malé obchůdky a služby ve Starostrašnické ulici.

Máte zájem o prohlídku? Neváhejte mi napsat nebo zavolat, ráda vás bytem osobně provedu.

Rozměry jednotlivých místností (dle Prohlášení vlastníka):
Kuchyně: 15,68 m2
Obývací pokoj: 21,52 m2
Pokoj: 17,70 m2
Pokoj: 9,79 m2
Hala: 9,46 m2
Koupelna: 3,30 m2
WC: 0,96 m2
Spíž: 1,20 m2
Balkón: 4,32 m2
Sklep: 1,60 m2
CELKOVÁ PODLAHOVÁ PLOCHA (s balkonem i sklepem): 85,53 m2

Detaily

Dispozice: 3+1
Celková plocha: 85.53 m²
Obytná plocha: 79.61 m²
Balkón: 4.32 m²
Sklep: 1.6 m²
Podlaží: 3
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: cihlová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 10 - Strašnice

Plocha

79.61 m²

Dispozice

3+1

Ložnice

2

Koupelna

1

PENB

D

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti