Pozemek

jiné

Na hvězdárně 28/42

11 950 000 Kč

Stavební pozemek 729 m2 ve Velké Chuchli

Sníte už dlouho o tom, že pro svou rodinu postavíte nový domov v podobě rodinného domu s krásným výhledem na klidném místě, ale v dosahu města? Nebo v této turbulentní době hledáte investici se zaručeným zhodnocením? Pokud ano, určitě jste už zjistili, že nejtěžší bude onen první krok – najít ten pravý pozemek! Jeden bych tu pro vás ale právě teď měla.

Nádherný pozemek s volným výhledem do údolí Chuchelského háje a dále na panorama Prahy se nabízí s platným stavebním povolením a kompletním projektem na výstavbu jedinečného rodinného domu s 9 pokoji, 4 koupelnami, vinotékou, saunou a mimo jiné i vlastní observatoří. Dům tak bude nabízet přes 370 m2 užitné plochy. A to ani nemluvím o bazénu, dílně a garáži pro 2 auta. Jedná se o poslední pozemek v této uliční řadě, který je určen k zastavění. Je tedy téměř jisté, že stávající poklidný ráz a soukromí vám tu vydrží po dlouhá léta.

Takže jestli chcete bydlet nad Prahou a přímo pod hvězdami, přijeďte se podívat na tenhle krásný pozemek ve Velké Chuchli s výhledem na Prahu. Najdete ho jen pár kroků od krásné nové vilové čtvrti Na Hvězdárně. Pozemek se prodává s hotovým projektem na rodinný dům s bazénem a s vlastní hvězdárnou. Zároveň je velmi dobře dostupný jak MHD, tak z pražského okruhu, kdy se např. na letiště dostanete do 20 min. Pokud tedy často cestujete, je toto místo pro vás jako stvořené.

Elektřina a voda jsou na hranici pozemku, odpadní vody lze vyřešit ČOV.

Jestli tedy chcete začít stavět co nejdříve nebo jen bezpečně uložit své peníze, neváhejte a přijeďte se na pozemek podívat. Věřím, že toto krásné místo vás uchvátí stejně jako mne.

Chcete se dozvědět více? Zavolejte mi nebo napište, ráda s vámi proberu např. možnosti financování či detaily projektu.

Detaily

Dispozice: jiné
Obytná plocha: 729 m²
Plocha zahrady: 729 m²
Vlastnictví: osobní

Klíčové parametry

Lokalita

Praha - Velká Chuchle

Plocha

729 m²

Dispozice

jiné

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti