Byt

2+1

Vratislavská 389/1

4 999 000 Kč

Světlý byt 2+1 v Bohnicích

Toužíte bydlet v poklidu, v plně občansky vybavené lokalitě, kde budete mít na dosah jak obchod s potravinami, tak i dostatek možností procházek s vaším pejskem v bohaté zeleni? Nabízím vám ke koupi přízemní byt 2+1 s výjimečným počtem 3(!) zasklených lodžií v pražských Bohnicích, kde si budete moci vychutnat svou ranní či odpolední kávu. Rohový byt najdete v klidné ulici Vratislavská a ideálně jej využijete, pokud jste starší manželský pár s domácím mazlíčkem.
Rohový byt je orientován na jih a západ a dispozičně je díky nadprůměrnému počtu tří prosklenných lodžií velmi dobře řešený. Nebude dne, abyste se netěšili, až si zde vychutnáte čerstvě umletou kávu nebo lahodný čaj s vynikajícím zákuskem. Ve společnosti domácího mazlíčka můžete hned poté vyrazit na zdravotní procházku v jednom z nedalekých přírodních parků.

Samotný byt tvoří dostatečně velká vstupní hala s praktickou vestavnou skříní, dále ložnice, prostorný obývací pokoj a menší samostatná kuchyň. Ložnici si po potřebných úpravách doladíte k vaší spokojenosti, aby se vám v ní každou noc spalo jako v pohádce. Zděné jádro se snadno přístupným sprchovým koutem prošlo před několika lety povedenou celkovou rekonstrukcí, takže máte o jednu starost méně. Samozřejmostí je i internetové připojení, abyste nezůstali bez spojení se svými nejbližšími a mohli se dívat na své oblíbené televizní seriály či sportovní přenosy.

V galerii najdete aktuální fotografie bytu, v němž jsou vyměněna okna za plastová, v hale se nachází moderní vestavná skříň. V obývacím pokoji je položena plovoucí podlaha, v ložnici se nachází ještě původní lino, které ve vás možná vyvolá trochu nostalgie. Lino je také v kuchyni, ale skoro není rozeznatelné od keramické dlažby, která je ve vstupní hale, koupelně a na WC.

Rohový byt se nachází ve zvýšeném přízemí panelového domu z 80. let 20. století, má dva vchody a v jeho bezprostřední blízkosti najdete supermarket Penny, kam si můžete skočit nakoupit čerstvé pečivo skoro v bačkorách. Svůj nový domov můžete obratem zkrášlit i v prodejně nábytku JYSK, kterou také najdete v bezprostřední blízkosti – nákupním centru Odra. Obchodní centrum Krakov s řadou služeb máte necelých pět minut chůze od domu, stejně jako např. prodejnu Lidl.
Na metro C (Kobylisy) dojedete za 8 minut autobusem MHD ze zastávky Odra. V dochozí vzdálenosti jsou vám i vašemu pejskovi k dispozici přírodní parky Havránka, Draháň-Troja, Čimický a Ďáblický háj. Za domem můžete nasednout na své (elektro-)kolo a zajet si po cyklostezce do Čimického háje.

Rozměry jednotlivých místností bytu:
Obývací pokoj: 17,18 m2
Kuchyň: 8,73 m2
Ložnice: 14,9 m2
Koupelna: 3,05 m2
WC: 0,68 m2
Chodba: 5,25 m2
Balkon 1: 4,84 m2
Balkon 2: 3,45 m2
Balkon 3: 2,97 m2

Orientační náklady na bydlení:
Měsíční zálohy do SVJ: 6.402 Kč
Elektro: dle individuální spotřeby

Detaily

Dispozice: 2+1
Obytná plocha: 54.27 m²
Podlaží: vyvýšené přízemí
Počet podlaží: 18
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: Panelová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 8 - Bohnice

Plocha

54.27 m²

Dispozice

2+1

Ložnice

1

Koupelna

1

PENB

C

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti