Byt

4+kk

Milánská 460

6 999 999 Kč

Světlý byt 4+kk se sklepem v Horních Měcholupech

Prostor, světlo, výhled a variabilita – to jsou vlastnosti bytu 4+kk v Horních Měcholupech, který mi jeho majitelé svěřili k prodeji.

Byt prošel již před delší dobou částečnou změnou dispozice, kdy se z původně dvougeneračního bytu vytvořil účelný a pohodlný prostor pro čtyřčlennou rodinu s dostatkem úložných prostor přímo v bytě, neboť z druhého WC vznikla komora, vedle které je další výklenek, kam se vejdou např. jízdní kola.

Během těchto úprav došlo i k vyzdění bytového jádra, kdy do koupelny se vešla jak vana, tak i sprchový kout. V této části bytu byly nataženy i nové elektrické rozvody.

Celková dispozice bytu je velmi praktická, kdy jeho srdcem je centrální prostor využívaný jako jídelna. Je to tedy opravdu místo, kde se všichni potkávají a schází. Z této haly jsou pak vstupy do jednotlivých místností – do 3 ložnic, do komory, do kuchyňského koutu, na WC i do koupelny.

Rozměry jednotlivých místností:
Obývací pokoj: 18,62 m2
Kuchyň: 6,39 m2
Ložnice: 14,08 m2
Pracovna: 12,85 m2
Pracovna II: 12,67 m2
Předsíň: 12,16 m2
Zádveří: 2,58 m2
Výklenek: 0,91 m2
WC: 1,25 m2
Koupelna: 3,43 m2
Komora: 1,10 m2
Celková plocha bytu: 86,05 m2
Sklep: 3,98 m2

CELKOVÁ PLOCHA: 90,04 m2

Pokud by vám úložné prostory přímo v bytě přece jen nestačily, máte k dispozici ještě sklep v suterénu domu, který má přes 4 m2. V domě je pak i společná kolárna/kočárkárna.

Obývací pokoj a jedna z ložnic vedle něj jsou orientovány na jih s dechberoucím výhledem do volné krajiny jižního okraje Prahy. Na těchto oknech jsou instalovány předokenní žaluzie, které významně přispívají k ochraně před jižním sluncem. Okna zbývajících dvou ložnice vedou do vnitrobloku na sever.

Orientační náklady na bydlení:
Fond oprav, včetně správních poplatků, činí měsíčně něco okolo 600,- Kč.
Náklady na vytápění za loňský rok činily 520,- Kč měsíčně, náklady na vodu (vč. ohřevu teplé vody) byly 1800,- Kč měsíčně.
Náklady na elektřinu a plyn jsou dle spotřeby (plyn je pouze na vaření).

SVJ domu (3 vchody) funguje velmi dobře, všechny hlavní opravy zde byly již provedeny (zateplení domu, předokenní žaluzie, páteřní rozvody, nový výtah atd.). V současné době se vybírá firma na provedení revitalizace interiérů domu. V přízemí domu jsou nebytové prostory, které se pronajímají a příjem z nich plyne do fondu oprav. Ten je zde opravdu velmi nízký a ročně se navíc jeho přebytek rozděluje mezi jednotlivé vlastníky.

V bezprostředním okolí domu najdete opravdu vše, na co si jen vzpomenete – školku, školy, obchody, polikliniku, restaurace, služby, MHD (bus směr metro Háje, Skalka, Černý Most, Smíchovské nádraží) a v neposlední řadě Hostivařský lesopark s vodní nádrží, který láká k procházkám či projížďkám po celý rok.

Jestli tedy hledáte velký byt, ve kterém můžete hned bydlet nebo v něm před nastěhováním uděláte jen menší úpravy, ve skvělé lokalitě a za skvělou cenu, zavolejte mi nebo napište a domluvíme si spolu termín osobní prohlídky. A jestli budete potřebovat pomoci s hypotékou, stačí říct, i s tím vám můžu jednoduše pomoci. Těším se na vás. Vaše Kamila

Detaily

Dispozice: 4+kk
Celková plocha: 90.04 m²
Obytná plocha: 86.05 m²
Sklep: 3.98 m²
Podlaží: 4
Počet podlaží: 8
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: Panelová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 15 - Horní Měcholupy

Plocha

86.05 m²

Dispozice

4+kk

Ložnice

2

Koupelna

1

PENB

C

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti