Chalupa

2+1

Vlastějovice 54

2 990 000 Kč

PRODÁNO! Útulná chalupa u Sázavy, kousek od Prahy, se zahrádkou jako dlaň

Zvu vás do domu, ze kterého na vás dýchne historie a ta pravá atmosféra chalupaření. Jedná se o starý kamenný dům, který je díky mnoha úpravám a rekonstrukcím připraven k okamžitému užívání.

Najdete ho téměř v centru obce Vlastějovice kousek od Zruče nad Sázavou, pár kroků od místní samoobsluhy a pár minut od lesa a řeky. Dostupnost je tak zaručena po celý rok, i když dosud byla chaloupka užívána pouze od jara do podzimu.

V chalupě jsou dřevěné podlahy, nedávno byla nainstalována i nová kuchyňská linka. Je sem zavedena elektřina i užitková voda ze studny a je napojena na kanalizaci. Obecní vodovod se aktuálně zavádí, přípojka do domu je již připravena. Dům je převážně kamenný, okna jsou původní dřevěná. Fasáda byla před několika lety udělána nová. Vytápění je řešeno kamny na dřevo, kterého je tu ještě k dispozici dostatek. Vnitřní omítky samozřejmě trpí tím, že se v domě celoročně netopí a nevětrá, ale to jsou „bolesti“ každého starého domu, ve kterém se soustavně nebydlí.

Kromě ústředního obytného prostoru s kuchyní jsou tu i další dva pokoje, které jsou plně vybavené a čekají jen na své nové majitele, kteří si je zabydlí k obrazu svému. Najdete tu i malou koupelnu se sprchovým koutem a samostatnou toaletu, na které je umístěn bojler na ohřev vody a čerpadlo na vodu.
K domu patří i kůlny se sklípkem, takže pokud jste kutilové, budete určitě nadšení. Celý dům se navíc prodává s veškerým vybavením, které vidíte na fotografiích, včetně nářadí a nástrojů v kůlnách. Takže se opravdu stačí „jen“ nastěhovat.

Zahrádka jako dlaň je přesně tak veliká, abyste si užili zahradničení i jeho plody a přitom tu můžete i příjemně odpočívat. Velký potenciál skýtá i půda nad celým domem, která je přístupná po venkovních schodech na boční straně domu.

Z Prahy se sem dostanete po konečně opravené D1 a kousek po místních silničkách, ze kterých se vám budou otevírat nádherné rozhledy po místní krajině, za necelou hodinu. Pak si můžete zatopit v kamnech, vypít si v klidu kávu a vyrazit třeba do lesa na maliny nebo houby nebo na výlet do Kutné Hory, Vlašimi nebo na Lipnici. Nebo se můžete jen tak toulat podél Sázavy.

Přijeďte se sem podívat, uvidíte sami, jak je tu krásně. Budu se na vás těšit.

Užitná plocha: 65 m2
Zahrada: 214 m2
Zastavěná plocha: 72 m2
Celková plocha pozemku: 286 m2

Detaily

Dispozice: 2+1
Obytná plocha: 65 m²
Podlaží: 1
Počet podlaží: 1
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: Smíšená

Klíčové parametry

Lokalita

Vlastějovice

Plocha

65 m²

Dispozice

2+1

Ložnice

2

Koupelna

1

Zahrada

Ano

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti