Dům, Pozemek

5+1

Dušníky nad Vltavou

9 999 999 Kč

Útulný rodinný dům s velkým pozemkem v obci Dušníky

Hledáte prostor, kde budou vaše děti moci zažívat pocit „prázdnin u babičky“ každý den? Toužíte bydlet v meandru řeky Vltavy, 40 minut od Prahy, mít vyhlášenou Farmu Vraňany, zámek Veltrusy či města Kralupy nad Vltavou a Mělník v dojezdové vzdálenosti 30 minut autem? Chcete přímo od domu vyrážet na příjemné pěší a cyklistické výlety, nebo rybařit v nedalekých tůních?

Nabízím vám ke koupi jednopatrový cihlový dům z roku 2015 o podlahové ploše 156 m2 s pěti samostatnými pokoji, pracovnou, šatnou a kuchyní. Dům se nachází na pozemku o rozloze 1314 m2, kde si v budoucnu můžete postavit velkolepý bazén, nebo dokonce další dům!

Útulná novostavba odpovídá svým vzhledem okolním stavbám, ale uvnitř vás překvapí originálním uspořádáním. Dům je situován v jihovýchodní části rozlehlého rovinatého pozemku a svou dispozicí bude vyhovovat ideálně čtyřčlenné rodině. Chladné zimní večery si můžete zpříjemnit posezením u krbu v obývacím pokoji. V létě si naopak vychutnáte snídani v trávě, voňavou kávu si vypijete na balkoně v patře a večer si společně upečete buřty na ohništi na zahradě. A když se vám náhodou nebude chtít vařit, zajít můžete do restaurace Statek 1738, který se nachází na návsi, co by kamenem od vás dohodil.

Do domu, ke kterému přiléhá zastřešené parkovací místo pro jedno auto a motorku, vstoupíte uzavíratelným zádveřím. Nalevo najdete nejen praktickou technickou místnost se zásadními elektrickými spotřebiči (kotlem na centrální vytápění, bojlerem na ohřev vody, pračkou a sušičkou), ale i koupelnu s WC a sprchovým koutem. V přízemí se dále nachází menší pracovna, světlá a moderně vybavená kuchyň s jídelním stolem, kterou od vzdušného obývacího pokoje s funkčním krbem na dřevo odděluje barový pult na samostatně stojících kuchyňských skříňkách. V obytném podkroví naleznete tři samostatné pokoje, včetně hlavní ložnice s šatnou, ale i oddělenou, opravdu prostornou koupelnu s vanou a francouzskými dveřmi na balkon.

Celý dům si můžete v klidu projít ze svého domova dík 3D prohlídce.

Ačkoliv se nemovitost nachází v malé vísce uprostřed kraje známého pro pěstování chmele či vinné révy, celý dům je moderně vybaven a nabízí nejen dobrou dopravní dostupnost, ale i plné pokrytí internetovým signálem přes wifi. Autem se do Dušník dostanete nejrychleji po dálnici D8, pravidelné autobusové spoje fungují i z Prahy a Kralup nad Vltavou.

Kromě rozlehlého pozemku, který zaručuje maximální soukromí, je další nespornou výhodou domu i jeho napojení na obecní vodovod a v budoucnu i možnost přivést si do domu plyn, který vede v přístupové komunikaci do obce. Stačí si tedy vybudovat svou přípojku. Odpadní vody jsou svedeny do jímky.
Pokud vás tato novostavba zaujala, ozvěte se mi a domluvíme se na vhodném termínu prohlídky. Ráda vás domem osobně provedu.
Vaše Kamila.

Rozměry jednotlivých místností:
PŘÍZEMÍ
Obývací pokoj: 30 m2
Kuchyň: 11,8 m2
Pokoj/pracovna: 11,7 m2
Technická místnost: 4,7 m2
Koupelna s WC: 4,7 m2
Chodba: 6 m2
Zádveří: 6,1 m2
PATRO
Pokoj 1: 15,3 m2
Pokoj 2: 15,2 m2
Pokoj 3: 19,8 m2
Šatna: 6,6 m2
Koupelna s vanou a WC: 10,1 m2
Chodba: 4,3 m2
Orientační náklady na provoz domu měsíčně:
Elektřina (slouží k vytápění i ohřevu teplé vody): 7 500 Kč
Vodné: 900 Kč

Detaily

Dispozice: 5+1
Obytná plocha: 156 m²
Počet podlaží: 2
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: cihlová

Klíčové parametry

Lokalita

Všestudy

Plocha

156 m²

Dispozice

5+1

Ložnice

4

Koupelna

2

Zahrada

Ano

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti