Byt

3+kk

Fričova 1351/6

7 600 000 Kč

Krásný byt 3+kk na Vinohradech

Byt, který vám zde chci nabídnout, je v domě na rozhraní Vinohrad a Nuslí, kde jsem již jeden byt prodávala. Velmi dobře to tu tedy znám a mohu vám ho vřele doporučit.

66 m2 nabízí byt o dispozici 3+kk. Původně to byly byty 2, poté jeden o dispozici 2+1 a nyní je z něj velmi útulné místo pro menší rodinu nebo dvojici, která hledá perfektní dostupnost do centra v blízkosti dvou nádherných parků – Gröbovky a Folimanky.

Dům ve Fričově ulici prošel aktuálně rekonstrukcí v rámci výstavby půdního bytu. Byla tedy vyměněna střešní krytina, opravila se fasáda i vnitřní společné prostory, osadily se nové dveře na dvůr i do sklepů a na opravu čekají i dveře vchodové. Byt jako takový prochází úpravami průběžně. Před pár lety byla rekonstruována koupelna, která má vlastní okno. Hned vedle je malinká ložnice s oknem do dvora, která vznikla přestavbou původní kuchyně. Ta naopak vznikla v podlouhlé vstupní hale a najdete v ní všechny nezbytné spotřebiče i dostatek úložného místa.

Obývací pokoj a druhá ložnice jsou průchozí a orientovány do ulice. Ve druhé ložnici je vestavěné patro na spaní, celý pokoj je tedy velmi prostorný. V obývacím pokoji jsou na podlaze velmi dobře udržované dřevěné parkety, které spolu s vysokými stropy a špaletovými okny dodávají celému prostoru neopakovatelnou atmosféru klasického vinohradského bydlení.

Do pár minut jste pěšky buď v Gröbovce nebo na Folimance, která prochází v posledních letech celkovou revitalizací. Ani ne do minuty jste na tramvajové zastávce, odkud jste v centru do 5 min. A o obchody a restaurace v bezprostředním okolí také není rozhodně nouze.

Jestli něco podobného hledáte pro sebe nebo jako investici, podívejte se na 3D prohlídku, na fotky i půdorysy a pak mi zavolejte a domluvte si termín osobní prohlídky. Tento byt za to určitě stojí!

Těším se na vás, Vaše Kamila

Detaily

Dispozice: 3+kk
Celková plocha: 71 m²
Obytná plocha: 66 m²
Sklep: 5 m²
Podlaží: 2
Počet podlaží: 4
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: cihlová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 2 - Vinohrady

Plocha

66 m²

Dispozice

3+kk

Ložnice

2

Koupelna

1

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti