Byt

3+1

Praha Nové Město, Gorazdova

12 589 000 Kč

Byt 3+1 s duší v samém srdci Prahy

Představte si velkorysý prostor, vysoké stropy, originální špaletová okna i s vnitřními okenicemi, krásné parketové podlahy, variabilní dispozici jednoduše skvělý prostor pro život. Tento byt v samém centru Prahy, vedle Tančícího domu na dohled Pražskému hradu je totiž jako surový diamant. Skrývá v sobě ohromný potenciál, ať už hledáte bydlení pro sebe a svou rodinu nebo chcete výhodně a dlouhodobě investovat své peníze.

Byt ve zvýšeném přízemí secesního činžovního domu o dispozici 3+1 a velikosti 90 m2 má hned několik velkých předností. Tou první je bezesporu rozlehlý obývací pokoj přímo navazující na kuchyni, kterou lze ale díky propojovacím dveřím zcela oddělit. Další je dostatek úložných prostor nad vstupní chodbou je vytvořené zcela pochozí patro, které skýtá 12 m2 skladovacího prostoru. A u ložnice (která bývala kdysi kuchyní a lze ji tedy na kuchyň opět jednoduše přebudovat) jsou dvě úžasné místnosti jednou z nich je bývalý pokoj pro služebnou i s oknem, kterou lze využívat např. jako pracovnu a tou druhou je komora.

Ale největší předností tohoto bytu je bezesporu lokalita. Centru Prahy se totiž nic nevyrovná, jeho atmosféra je prostě nepřekonatelná. A zde máte navíc vše jako na dlani: stanici metra, největší pražské náměstí pouhé 2 min. chůze, pražskou náplavku s farmářskými trhy a čilým společenským životem, jednu z nejlepších pražských nemocnic, restaurace, obchody, kavárny, bary prostě vše, na co jen pomyslíte.

Byt je v družstevním vlastnictví, družstvo velmi dobře hospodaří a investuje do rekonstrukce domu i jednotlivých bytů. Na jeho koupi je možné využít hypoteční úvěr, nicméně se zástavou jiné nemovitosti. Nesplacená anuita je aktuálně přibližně 2.000.000,- Kč, kterou je možno splatit ihned nebo ji splácet formou měsíčních splátek družstvu (tato částka je již zahrnuta v uvedené prodejní ceně bytu).

Pokud se chcete dozvědět více nebo se na byt rovnou přijít podívat, což rozhodně doporučuji, jednoduše mi napište nebo zavolejte a já vám ho velmi ráda ukážu.

Stojí totiž za to!

Detaily

Dispozice: 3+1
Obytná plocha: 90 m²
Počet podlaží: 6
Vlastnictví: družstevní
Konstrukce: cihlová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha

Plocha

90 m²

Dispozice

3+1

Ložnice

2

Koupelna

1

PENB

E

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti