Byt

3+kk

Křemencova, Praha

12 250 000 Kč

PRODÁNO! Luxusní designový byt 3+kk v úplném centru Prahy

Jestli máte rádi architekturu stejně jako já, čisté linie, moderní design, světlé a otevřené prostory a nadčasové věci, tak bych vám ráda představila byt v úplném centru Prahy, který toto všechno splňuje. Současnou podobu navrhl architekt, který v něm dodnes bydlí a je to na něm prostě znát.

Když ho před několika lety se svojí tehdejší partnerkou kupovali, vypadal byt úplně jinak. Takže se rozhodli, že ho zcela zrekonstruují. A musím říct, že to je jedna z nejpovedenějších rekonstrukcí, které jsem měla možnost za svoji kariéru vidět.

V bytě o dispozici 3+kk a velikosti 82 m2 je opravdu několik designových detailů, které ho činí naprosto jedinečným, jako např. přiznané původní cihlové zdivo. Dalším zajímavým prvkem, který vás určitě zaujme, je jedna z koupelen, umístěná přímo v ložnici.

Prostě tenhle byt je pro ty z vás, kdo chcete využívat všech benefitů centra Prahy a přitom chcete mít v bytě klid. Byt je totiž orientovaný do vnitrobloku, takže vás tady nebude rušit vůbec nic.

Kreativní duše obou majitelů vtiskly bytu takovou atmosféru, kterou pocítíte hned, jakmile do něj vstoupíte. Jsem přesvědčena, že i vás jeho genius loci zcela pohltí.

Stačí mi jen zavolat nebo napsat a ráda vám jej ukážu.

Detaily

Dispozice: 3+kk
Obytná plocha: 81 m²
Sklep: 20 m²
Podlaží: 2
Počet podlaží: 3
Vlastnictví: osobní

Klíčové parametry

Lokalita

Praha

Plocha

81 m²

Dispozice

3+kk

Ložnice

2

Koupelna

1

PENB

E

3D

Virtuální prohlídka

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti