Byt 1+1

Praha - Nusle, K Podjezdu

3 690 000 Kč

Byt 1+1 na investici či pro vlastní bydlení v super lokalitě

Investice, startovací byt nebo skvělé single bydlení…to je byt 1+1 s balkónem a sklepem v cihlovém domě v Nuslích. Na dosah tu máte úplně všechno – obchody, restaurace, park Jezerka, divadla, sportoviště, autobus, tramvaj a v budoucnu i metro „D“ na náměstí Bratří Synků. Stačí jen vyjít ze dveří a začít žít…
Hledáte investiční byt? Nebo jste zrovna vylétli z rodného hnízda a chcete se postavit na vlastní nohy? Nebo hledáte byt pro své děti nebo naopak rodiče? Tak tahle nabídka je přesně pro vás! A věřte mi, že v současné době takových na trhu moc není.
I přes svou „velikost“ nabízí tento byt nespočet možností. Můžete ho nechat ve stavu, ve kterém aktuálně je, možná vyměnit koberec či natřít topení, a začít ho hned pronajímat. Nebo se můžete pustit do jeho rekonstrukce a udělat z něj útulný byt pro pohodlný život. Jeho dispozice je totiž velmi dobře vyřešena – má oddělenou koupelnu i toaletu a samostatnou, ale dostatečně velkou kuchyň, do které se vejde i jídelní stůl se židlemi.
Výhled z bytu je na východ, do volného prostoru na svahy Tyršova vrchu, kde si můžete zahrát např. discgolf nebo si tam jít zaběhat nebo prostě jen tak na procházku. A na balkóně si můžete dát klidně ranní kávu a odpoledne tam nebude pálit západní slunce.
Největší předností tohoto bytu je podle mého jeho poloha. Nusle totiž v posledních letech procházejí výraznou proměnou, vyrůstají tu nové developerské projekty, stěhují se sem mnohé firmy a vše tu máte doslova na dosah. MHD je v podstatě pod okny, ale pokud nebudete chtít, vůbec ji nemusíte využívat a všude dojdete v pohodě pěšky. Prostě ideální místo i byt.
Tak už na nic nečekejte a zavolejte nebo napište, ať vám tato nabídka neproklouzne mezi prsty.
Vaše Kamila makléřka

 

Detaily

Klíčové parametry

Plocha

38 m2

Ložnice

1

Dispozice

1+1

Koupelna

1

Lokalita

Praha

PENB

D

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

kamila.pavlistova@qara.cz
+420 602 880 000

Mám o nemovitost zájem...