Dům, Pozemek

4+1 + půda k vestavbě

K Pekárně, Praha 10 - Dubeč

15 000 000 Kč

PRODÁNO! Rodinný dům se vzrostlou zahradou, terasou, garážemi a sklepem

Věděli jste, že Dubeč na okraji Prahy 10 je prý jednou z nejlepších pražských částí pro život? Já to tedy mohu osobně potvrdit, neboť tu žiji téměř celý svůj život. A právě tady, v původní zástavbě, na rohovém pozemku stojí dům, který se může stát i vaším novým domovem. A jestli už nějakou dobu hledáte pro sebe a svou rodinu nový domov, jistě víte, že najít v Praze rodinný dům se zahradou není vůbec jednoduché. Přesto tu dnes pro vás takovou nabídku mám…

Jedná se o rodinný dům s krásnou velkou zahradou, která vám zaručí téměř stoprocentní soukromí. Vzrostlé ovocné stromy, bazén, 3 garáže, prostorné kůlny, terasa, půda připravena k vestavbě a především Dubeč a její okolí – to jsou největší přednosti tohoto místa. Samotný dům je určen spíše k rekonstrukci či přestavbě, ale pokud budete chtít, přízemí můžete začít využívat téměř ihned.

Dům byl s láskou postaven před téměř 50 lety, ale mezitím prošel několika úpravami a rekonstrukcemi. Od začátku v něm žilo již několik generací jedné rodiny. První patro domu – chcete-li zvýšené přízemí – si můžete prohlédnout na vizualizacích ve fotogalerii včetně rozměrů jednotlivých místností. Je to vlastně byt 4+1 s vlastním vchodem z terasy v zadní části domu a je uzpůsoben jako bezbariérový. Půda, která kopíruje přesně půdorys přízemí, je připravena k vestavbě buď stejně velkého bytu nebo v ní lze vybudovat 2 menší byty a např. je pronajímat. Na půdu je totiž také samostatný vchod, a to z přední části domu. Jedna polovina domu je také podsklepena. Ve sklepě je nyní umístěno technické zázemí.

Dům je napojen na elektřinu, vodu a plyn, odpadní vody jsou svedeny do jímky umístěné na zahradě. Na té je k dispozici bazén, starší skleník, několik kůlen, které skýtají množství úložného prostoru pro veškeré nezbytné vybavení k péči o dům i zahradu. Navíc je tu jedno venkovní vydlážděné parkovací místo se samostatným vjezdem a garáž pro 2 (popř. 3, pokud budou stát za sebou) auta. Další garáž je přímo součástí domu.

Zahrada samotná je velice hezky udržovaná a spolu s ploty a kůlnami zajišťuje opravdu nadprůměrné soukromí svým majitelům. A na úrodu taky nemusíte čekat několik let, vzrostlé ovocné stromy jí mají dostatek každý rok.

V Dubči najdete opravdu všechno, na co si vzpomenete – školku, poštu, dětské hřiště, parky, fotbalové hřiště, tenisové kurty, školu, Sokol, restaurace, obchody a především spoustu přírody, kam se můžete vydat buď pěšky nebo na kole. A v centru jste odtud do 30 minut buď autem, autobusem nebo je to kousek i na vlak. V Dubči funguje i komunitní život, pořádá se tu spousta kulturních i sportovních akcí, fungují tu dětské kroužky, při procházkách se můžete zastavit na pivo či víno v Bistru Podlesák u 2. největšího rybníka v Praze… prostě to si musíte sami zažít! Zavolejte mi nebo napište a moc ráda vám dům a klidně i celou Dubeč ukážu!

Dům bude připraven k předání v květnu 2022.

Rozměry jednotlivých místností:
Obývací pokoj: 20,59 m2
Kuchyň: 11,56 m2
Pokoj 1: 8,53 m2
Pokoj 2: 14,63 m2
Pokoj 3: 14,45 m2
Koupelna: 8,28 m2
WC: 0,85 m2
Chodba: 16,32 m2
Předsíň: 4,07 m2
Terasa: 12,77 m2
Garáž: 14,49 m2
Sklep: 45 m2

Detaily

Dispozice: 4+1 + půda k vestavbě
Celková plocha: 157 m²
Obytná plocha: 100 m²
Balkón: 12.77 m²
Sklep: 45 m²
Podlaží: Přízemí
Počet podlaží: 2
Vlastnictví: osobní
Konstrukce: cihlová

Klíčové parametry

Lokalita

Praha 10 - Dubeč

Plocha

100 m²

Dispozice

4+1 + půda k vestavbě

Ložnice

3

Koupelna

1

Zahrada

Ano

Máte dotazy?

Spojte se s Kamilou.

Mám o nemovitost zájem...

Poptavka nemovitosti